Gaisre Šakių rajone žuvo kūdikis, sužalotas mažametis

zvake2Šakių rajone kilusiame gaisre žuvo kūdikis, sužalotas mažametis.

Kaip pranešė Policijos departamentas, ketvirtadienį apie 15.45 val. Šakių rajone esančiame Siaustuvėlių kaime ūkiniame pastate, antrame aukšte, kuriame buvo įrengtos gyvenamos patalpos, kilo gaisras, kurio metu žuvo 2023 metais gimusi mergytė bei sužalotas 2022 metais gimęs berniukas, kuris dėl apdegimo paguldytas į Šakių ligoninę.

Policijos generalinis komisaras pateko į avariją

policPolicijos generalinis komisaras Renatas Požėla ketvirtadienį pateko į avariją, eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Kaip skelbia Policijos departamentas, avarija įvyko Vilniuje, Plateliškių kaime, Adomo Mickevičiaus – Karveliškių g. sankryžoje.

Medininkų pasienio punkte naktį kilus gaisrui, laikinai sustabdytas eismas abiem kryptimis

gais000Medininkų pasienio kontrolės punkto angare ketvirtadienį naktį kilo gaisras.

Kaip BNS informavo pasieniečiai, dėl to laikinai sustabdytas eismas abiem kryptimis.

Bendrojo pagalbos centro duomenimis, pranešimas apie gaisrą mūriniame pastate gautas apie 02.40 val., į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Šalčininkuose sutuoktinis nušovė policijos pareigūnę ir nusižudė pats

zvakuteŠalčininkuose penktadienio rytą vyras nušovė savo sutuoktinę – policijos pareigūnę, o vėliau nusižudė pats prieš pat atvykstant pareigūnams.

Kaip pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, apie 6.10 val., Šalčininkuose, savo namuose vyras iš teisėtai laikomo graižtvinio šautuvo mirtinai sužeidė savo sutuoktinę ir netrukus namo kieme nusižudė pats.

Vilniuje automobilių sąvartyne kilęs gaisras užgesintas, pareigūnai lieka budėti

gaisrassavartyneVilniuje „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) nuomojamoje teritorijoje trečiadienį kilęs didelis gaisras automobilių sąvartyne ketvirtadienio rytą buvo užgesintas, čia dar kurį laiką budės ugniagesiai.

Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovas Donatas Gurevičius, gaisras sostinės Panerių gatvėje likviduotas 5 val. 32 minutės.

Iš moters sukčiai išviliojo 36 tūkst. eurų

pinigai1Įtikinę investuoti į internetinę investavimo platformą, nepažįstami asmenys iš moters išviliojo 36 tūkst. eurų, ketvirtadienį pranešė policija.

1971 metais gimusi moteris jau daugiau nei prieš savaitę kreipėsi į Šilutės rajono policijos komisariatą, pinigai iš jos išvilioti laikotarpyje nuo sausio 11 iki vasario 15 dienos.

Policija šiemet fiksuoja sukčiavimo bumą, pradėta per 500 ikiteisminių tyrimų

polic1486Lietuvos policija šiemet fiksuoja išaugusį sukčiavimo nusikaltimų skaičių, jau pradėta per pusė tūkstančio ikiteisminių tyrimų, tuo metu Lietuvos bankų asociacijos duomenimis, pernai iš gyventojų ir verslo buvo išviliota per 12 mln. eurų.

„Sausis yra neraminantis, nes turime 521 ikiteisminį tyrimą, kai pernai – 302. Sausį bumas padidėjęs ir ikiteisminių tyrimų daugiau“, – pirmadienį LRT radijui sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. 

Daugiabučiame name Kupiškyje sprogo dujos

112Daugiabučiame name Kupiškyje sprogo dujos, nukentėjo moteris.

Kaip pranešė Policijos departamentas, penktadienio vakarą, apie 21.59 val.,  Kupiškyje, Jaunimo gatvėje esančiame daugiabučiame name, bute, dėl dujų nuotėkio įvyko sprogimas.

Šilutės rajone, potvynio užlietame kaime, paskendo vyras

paskendoŠilutės rajone, potvynio užlietame kaime, kaip įtariama, paskendo vyras.

Tauragės apskrities policijos atstovė Greta Kęsminaitė-Pudžemė BNS sakė, kad pirmadienio vakarą, apie 21 val., tarnybos gavo pranešimą, kad Žalgirių kaime, potvynio zonoje, vandenyje rastas 53 metų vyro kūnas. Jį rado kaimynas.

Panevėžyje, įtariama, sprogus dujų balionui skelbiama lokali ekstremali situacija

gaisPanevėžyje savaitgalį, įtariama, sprogus dujų balionui skelbiama lokali ekstremali situacija.

„Šiandien turėjome Ekstremalių situacijų centro posėdį ir posėdžio metu buvo nuspręsta, kad vis dėlto bus reikalinga statinio ekspertizė, lokali ekstremali situacija bus paskelbta“, – pirmadienį BNS sakė Panevėžio savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Keletą metų iš eilės mažėjęs žuvusiųjų eismo įvykiuose skaičius pernai išaugo 30 proc.

avarijazuvoKeletą metų iš eilės mažėjęs žuvusiųjų eismo įvykiuose skaičius pernai išaugo 30 proc., tačiau ikipandeminio laikotarpio nepasiekė, skelbia Policijos departamentas. 

Pernai Lietuvoje eismo įvykiuose žuvo 160 žmonių. Palyginus su 2019 metais, kai eismas nė kiek nebuvo apribotas ir sustabdytas, taip pat su vėlesniu pandeminiu laikotarpiu, eismo įvykių, žuvusiųjų ir sužeistųjų skaičius mažėjo: šalies keliuose pernai žuvo apie 14 proc. mažiau žmonių nei 2019-iais. Tačiau palyginus su 2022 metais, žuvusiųjų skaičius pernai išaugo trečdaliu. 

 

Po žiniasklaidos pranešimų prokuratūra tirs galimus seksualinius nusikaltimus prieš vaikus

garazaiPo žiniasklaidos pranešimų Generalinė prokuratūra trečiadienį pranešė pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl asmens prieš nepilnametį ar nepilnamečius galbūt vykdytos seksualinio pobūdžio nusikalstamos veikos.

„Nepatvirtiname ir nepaneigiame, kad tai su mergaitės pagrobimu susijęs vyras“, – BNS sakė Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė. 

Vilkaviškio rajone susidūrė trys automobiliai ir greitoji, jame buvo vežamas ligonis

greitoji17Vilkaviškio rajone dėl slidžios kelio važiuojamosios dalies pirmadienio vakarą susidūrė trys automobiliai ir greitoji, joje buvo vežamas ligonis. 

Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, atvykus ugniagesiams greitosios automobilis buvo griovyje. Jis ištrauktas panaudojus buksyravimo lyną. Greitosios automobiliu buvo vežamas ligonis, kuris perkeltas į atvykusį kitą automobilį.

Mažeikių rajone per gaisrą žuvo žmogus

gaisras111Kaip pranešė policija, pirmadienio pavakare, apie 16.30 val., Viekšnių seniūnijoje,  Palnosų kaime, užgesinus gaisrą name, gaisravietėje rastas nenustatytos tapatybės ir lyties žmogaus kūnas.

Gaisro priežastis tiriama.

Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, atvykus ugniagesiams, mūrinis vieno aukšto namas su mansarda degė atvira liepsna. 

Ugniagesiai iš namo išnešė du dujų balionus. Gaisro gesinimui buvo nutiesta 60 metrų magistralinė linija.

Pareigūnai apklausė mergaitės pagrobimu Kaune įtariamą vyrą

policarestinePareigūnai trečiadienį ryte apklausė mergaitės pagrobimu Kaune įtariamą vyrą, pranešė policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

„Kiek žinau, ryte pirminė apklausa kažkokia buvo. Ar dar bus apklausų, kiek jų bus – nukreipiu į prokurorą“, – žurnalistams trečiadienį sakė policijos pareigūnų vadas.

Anot jo, ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl vaiko pagrobimo, tačiau tyrimo eigoje „gali atsirasti kitų straipsnių“.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Kaune kilusio gaisro bendrovėje „Dirbtinis pluoštas“

polic444Policija pradėjo tyrimą dėl darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimo bei statinių, kur vykdoma pavojinga veikla, galimo priežiūros ir naudojimo taisyklių pažeidimo, antradienį Kaune kilus gaisrui bendrovėje „Dirbtinis pluoštas“.

Apie pradėtą ikiteisminį tyrimą trečiadienį pranešė Policijos departamentas.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai. Tyrimą atlieka Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode